FIRST LIFT™ NICI LIFTINGUJĄCE – walka ze zmarszczkami

News


Dzięki zastosowaniu innowacyjnych nici liftingujących można osiągnąć efektowną poprawę struktury skóry. Wykorzystywane są one nie tylko w okolicy oczu i na czole, ale również na wielu innych partiach ciała, tj. brzuch, piersi, czy pośladki. Ich obecność w tkance wzmacnia mięśnie i ścięgna. Dowiedz się więcej o tej niezwykłej metodzie walki ze zmarszczkami!

Zabieg w wykorzystaniem nici liftingujących polega na ich podskórnej implantacji. Dzięki temu skóra zostaje wzmocniona i podniesiona. W rezultacie otrzymujemy błyskawiczny lifting, który wygląda naturalnie. Specjalnie zaprojektowana igła, o niezwykle cienkiej ściance, umożliwia umieszczenie w niej nici liftingującej o dużej średnicy. Tym sposobem zabieg jest mniej inwazyjny i bolesny, a ponadto nie pozostawia blizn ani nacięć.

 

Jakie efekty daje zabieg?
Zaraz po zabiegu następuje odmłodzenie skóry, wygładzenie zmarszczek i poprawa konturów twarzy. Skóra staje się grubsza, elastyczna i rozjaśniona. Dzięki zabiegowi następuje również zwężenie porów.

Widoczne efekty utrzymują się zazwyczaj około 24 miesięcy. Po upływie tego okresu nici rozpuszczają się w tkankach. W wyniku procesów neokolagenezy oraz pobudzenia syntezy elastyny i kwasu hialuronowego, skóra która została poddana zabiegowi po rozpuszczeniu się nici nie opada, a także nie wraca do poprzedniego stanu. Naturalnie procesu starzenia nie da się całkowicie wyeliminować, ale znacznie go spowolnić. W celu utrzymania pełnego efektu zaleca się przeprowadzanie zabiegu co około 2 lata.

W jakich przypadkach można zastosować metodę nici liftingujących?
Nici liftingujące świetnie sprawdzają się w walce z oznakami starzenia na twarzy, tj. pionowe i poziome zmarszczki na czole, obniżone zewnętrzne krawędzie brwi, wiotka, miękka tkanka, opadające brwi, pomarszczone, opadające lub pofałdowane policzki, worki na dolnej powiece, rowek policzkowo-jarzmowy, fałd nosowo-wargowy, podbródkowy i marionetkowy.
Skuteczne są także na innych obszarach ciała. Stosowane są m.in. w przypadku fałd i zmarszczek skóry na szyi i dekolcie, do ujędrniania i kształtowania piersi oraz walki z otyłością na ramionach, brzuchu, czy żebrach.