CLEARLIFT™ NIEABLACYJNY REMODELING – walka ze zmarszczkami

News


Rynek usług z zakresu medycyny estetycznej oferuje nowoczesne rozwiązania, które do walki ze zmarszczkami wykorzystują innowacyjne urządzenia. Jednym z nich jest nieablacyjny laser CLEARLIFT™. Poznaj jego możliwości!

Clear Lift jest to innowacyjny zabieg z wykorzystaniem frakcyjnego nieablacyjnego lasera Q-switched, króry umożliwia eliminowanie niedoskonałości skóry powstałych na skutek jej starzenia się, również w miejscach gdzie jest ona cienka i delikatna. W celu osiągnięcia głębokigo efektu mechanicznego bez naruszania naskórka specjalnie zaprojektowane urządzenie laserowe powoduje kontrolowane mikrouszkodzenie w skórze właściwej skupiając energię pod naskórkiem. Wraz z procesem gojenia się mikrouszkodzenia nowy kolagen zostaje pobudzony do powstawania, a tkanki kurczą się i napinają. Cechami charakteryzstycznymi zabiegu są: bezbolesność, brak konieczności stosowania znieczulenia, bezpieczeństwo dla dla wszystkich fototypów skóry oraz możliwość normlanego funkcjonowania i wyknywania codziennych obowiązków.

 

Wskazania do stosowania lasera

Nieablacyjny laser Clear Lift świetnie sprawdza się w zwalczaniu oznak starzenia się skóry, tj. zmarszczki, utrata owalu twarzy, jędrności, fotostarzenie, brak elastyczności skóry, utrata jędrności. Ponadto może być także stosowany na przebarwienia.

 

Zalety zastosowania ClearLift

To, co wyróżnia zabieg ClearLift to frakcyjna technika działania, która nie powoduje ablacji skóry. Dzięki wyeliminowaniu uszkodzeń zewnętrznej warstwy skóry zabieg jest właściwie bezbolesny, nie wymaga więc wcześniejszego znieczulenia i jest bezpieczny dla wszystkich fototypów skóry. Dodatkowym atutem ClearLift jest to, że można go przeprowadzić nawet między różnymi obowiązkami w ciągu dnia bez konieczności wyłączenia z życia.

 

O czym warto pamiętać po zabiegu?

Należy pamiętać o tym, aby przez kilka pierwszych dni po zabiegu zadbać o jak najbardziej optymalne nawilżenie i natłuszczenie skóry. Ponadto powinniśmy chronić skórę przed działaniem promieni słonecznych unikając zarówno opalania się na słońcu, jak i w solarium, a także stosować kremy z wysokimi filtrami.