Endermolift LPG – skuteczne usuwanie zmarszczek

News


Na dynamicznie rozwijającym się rynku usług z zakresu medycyny estetycznej dostępne są nowoczesne urządzenia, które do walki z oznakami starzenia się skóry wykorzystują innowacyjne technologie. Takim urządzeniem jest Endermolift LPG – nowatorskie i kompleksowe urządzenie do zabiegów estetycznych wykorzystujące techniki LPG. Poznaj jego szeroki zakres możliwości!

Technologia zabiegów endermologicznych bazuje na równoległym zastosowaniu elektronicznie sterowanych rolek, a także zjawiska próżni, które pobudzają wierzchnie warstwy skóry. Rezultatem tego działania jest powstawanie reakcji chemicznych w jej wnętrzu stymulujących komórki do produkcji włókien kolagenowych i elastynowych.

Jak wykazują badania kliniczne technologia LPG umożliwia wykonanie zabiegów zarówno na poziomie naskórka czy skóry właściwej, jak i w obrębie tkanki podskórnej. Dzięki temu zwiększa się lipoliza tkanki tłuszczowej nawet do 70% oraz produkcja kolagenu o 240%.

 

Jakie efekty daje zabieg?

Rezultat zastosowania ENDERMOLIFT™ to bezinwazyjny lifting skóry, który polega na przywróceniu naturalnej elastyczności i jasności skóry, a także likwidacji drobnych zmarszczek. ENDERMOLIFT™ jest zabiegiem całkowicie naturalnym, dogłębnie przywracającym skórze gęstość i jednocześnie likwidującym oznaki starzenia się skóry.

Wśród największych zalet ENDERMOLIFT™ można wymienić znaczny wzrost syntezy kwasu hialuronowego, wzrost produkcji włókien elastynowych, a także poprawę zagęszczenia skóry oraz spowolnienie rozpadu włókien kolagenowych.

 

Przebieg zabiegu

Najpierw należy ustalić, czy nie ma żadnych przeciwwskazań do zabiegu. Sam zabieg natomiast polega na przeprowadzeniu masażu twarzy za pomocą specjalnej głowicy. Podczas jego wykonywania dochodzi do aktywizacji naturalnych procesów regeneracyjnych skóry tj. wytwarzanie kolagenu i włókien elastynowych.  W ENDERMOLIFT™ dostępnych jest 6 programów zabiegowych, które można dobierać w zależności od wskazań i oczekiwań pacjenta. Wśród nich jest odmłodzenie, ujędrnienie, rozświetlenie, pielęgnacja oczu, wyszczuplenie oraz detoksykacja.

Czas wykonywania zabiegu wynosi od 20 do 40 minut, a jego efekty utrzymują się do 6 miesięcy.